Вистава. "Шоу самоубийц"

Ціна: 150 грн
Тривалість
01:45
З антрактом
Бронь На касу
72
години
14+
Українською мовою

Опис

Світ у божевіллі та божевілля Світу. До чого можуть дійти наші сучасники у своємо прагненні розваг та гострих відчуттів? Де лежить межа здорового глузду і моралі, яку не можна перетинати, аби лишитися Людиною, Особистістю? 
 
Історія грандіозного злету та падіння останнього оплоту телевізійної аморальності під назвою "Шоу Самогубців".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава. "Шоу самоубийц" відбудеться 31 березня, 19:00, неділя в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+