Пам'яті Квітці Цісик. Прем'ра мюзикла "Квітка"

Перейти до вибору квитків
Інші дати
Відміна заходу

Опис

КВІТКА
Мюзикл на 2 дії
проект балетмейстера Тетяни Проскурякової (м. Дніпро)
 
Вистава про українку, народжену в Америці - Квітку Цiсик. Голос Америки - душа України. Її емоційна неповторна виконавська манера - просвітлена приреченість. Її доля - фатальний відхід майже на зльоті. Проте, вона як і раніше - співає, навіть полетівши на небо. А записи Квiтчиних пісень стали еталоном виконання української пісні.
 
Балетмейстер-постановник вистави, автор ідеї та лібрето, лауреат міжнародних хореографічних конкурсів в Україні, Польщі, Іспанії - Тетяна Проскурякова вибрала неочікуваний жанр для розповіді про  драматичну долю Квітки Цісик. Проте, цілком виправданий. Адже, Квітка жила у двох культурах. Тому мюзикл, як класичний бродвейський жанр. А в ньому - джазові пісні, хореографічні сцени, і, звісно ж, українська пісня, де проглядається вся Квітка, її душа та любов до України.   
 
Місцем подій є Нью-Йорк, в якому живе головна героїня. Вона сама розповідає глядачам, про своє життя, ділиться своїми спогадами та переживаннями, а також розповідає про свою хворобу… Передчасна смерть не дає закінчити їй цю розповідь. Завершує  виставу її чоловік - Ед  Ракович. 
 
У виставі дивовижно поєднані українська музика та американський колорит, джаз ділових кварталів та лірика українських пейзажів. Чудові оркестровки, наближені до синглів Квітки, зробив Вадим Жаворонков. Хореографія додає динаміки знайомим мелодіям у виконанні оркестру під орудою диригента-постановника Олександра Кулiшова. У ролі Квітки – солістка Дніпровського театру опери та балету, лауреат міжнародних конкурсів Леся Задорожна. 
 
Мюзикл «Квітка» був створений акторами двох театрів Дніпра  - Театру Опери та балету і Драматичного театру ім. Тараса Шевченка. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Пам'яті Квітці Цісик. Прем'ра мюзикла "Квітка" відбудеться 28 березня, 19:00, четвер в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+