Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ани Лорак

10 березня 2014, 19:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Ани Лорак выступит в Харькове с презентацией своего 15-го альбома «Зажигай сердце». 
 
Ани Лорак: «При выборе песен в этот альбом я, прежде всего, доверяла своим внутренним ощущениям. Мне очень хотелось передать те эмоции, которые я переживала. И когда слушала музыку, присланную мне авторами, искала те мелодии, где красивые и правильные слова, наполняли песни смыслом, который я исповедую. И в какой-то момент, я понимала, что это моя песня».
 
Время, между интервью и выступлениями Ани Лорак проводила в студии, пробуя на вкус каждую записанную песню, Ани методично подбирала для нового альбома композиции, которые наиболее точно отвечают её мироощущению. Так появилась на свет нежная «Колыбельная» - записанная в самое прекрасное время в жизни Ани - ожидание ребенка.
 
Ани Лорак: «Над альбомом я начала работать давно. Хотелось записать как можно больше песен, чтобы потом отобрать самые лучшие. Ведь, в связи с изменениями в моей жизни – появлением дочери, этот альбом стал для меня особенным. Голос стал звучать нежнее, песни наполнились ещё большим смыслом, теплотой и любовью».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ани Лорак відбудеться 10 березня 2014, 19:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+