У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Уральские пельмени

24 січня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В мире есть вещи, которые происходят вне зависимости от того, понимаете вы их или нет – это можно сказать и про неподражаемый юмор Уральских Пельменей! Кем бы вы ни были, поверьте - вы не сможете удержаться от смеха!  Как всегда, в зале Вас ждет куча сюрпризов, неожиданностей, розыгрышей и живого общения!Уральские Пельмени вобрали в свое шоу все направления нашей жизни!  В зале шоу Уральских Пельменей всегда смотрится смешнее, чем на ТВ, так как в телевизор попадает не все… Действие не останавливается ни на минуту. Уникальная технология смены декораций, костюмов и грима, живая музыка – каждая программа Уральских Пельменей сделана на высокопрофессиональном уровне. Они знают, как сделать вам смешно! Они делают это уже 17 лет! Они больше почти ничего не умеют! У них нет выбора – они сделают для вас еще одно шоу!  Приходите и на 3 часа окунитесь в атмосферу позитивного настроения, которое дарит своим собственным творчеством коллектив актеров и авторов Шоу Уральские пельмени.  Да! и спешите за билетами на уральские пельмени, их всегда не хватает! Ждём Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Уральские пельмени відбудеться 24 січня 2014, 19:00, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.