ЖИЗЕЛЬ (балет)

29 березня, 18:30, п’ятниця
Ціна: від 250 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Опис

А. Адан. Жизель

Балет в 2 Действия

Либретто Т. Готье, В. Сен-Жоржа и Ж. Коралли

 

Хореография Л. Лавровского по

Ж. Коралли, Ж. Перро, М. Петипа

дирижер

Павел Багинский

балетмейстер

заслуженная артистка России Татьяна Легат

художник

Главный художник Схиd OPERA, заслуженный художник Украины

Надежда Швец

***

«Жизель» була Созданная в Эпоха романтического балета и стала его высших достижений. В основу сюжета покладая старинную легенду о виллис - девушек, которые погибли от нещасливого любви, а теперь, превратилась в волшебных существ и желающих помститися за свою загубленной жизни, к смерти затанцьовують ребят, что встречаются Им по ночам на кладовищи. Та же участь ждет и Альберта, винуватця смерти Жизели, но тень его любимой самоотверженно спасает юношу.

Музыка А. Адана обозначена одухотворенностью и поетичнистю, она создает настроение и яркие характеристики персонажей. И все же главные богатством «Жизели» является ее хореография, решено средства классического танца - воздушная, полетно и одновременно действенная - такая, что активно продвигает вперед сюжет спектакля. Так рождается душевный мир героев балета, воплощенной в классическом, точнее, романтическом танце, опоетизованому музыки. Так рождается синтетическая единство, основано на взаемопроникненни всех элементов балета и новая его качество - музыкально-хореографическая драматургия.

Длительность: 2 год.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЖИЗЕЛЬ (балет) відбудеться 29 березня, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

27 березня, 19:00
Дніпро Академічний театр опери та балету ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 106
Питання? Відповідь!
+