КАРМЕН (опера)

26 березня, 18:30, вівторок
Ціна: від 100 грн
Тривалість
03:20
Бронь На касу
72
години
Французькою мовою

Опис

Опера Кармен Ж. Бізе (фран.яз)

Опера Ж. Бізе «Кармен» має безпрецедентну популярність ось вже без малого 150 років. Її запальні мелодії: хабанера, куплети тореадора, проникливі ліричні епізоди (арія Хозе «з квіткою» і ін.) В музичному співтоваристві на слуху також, як найпопулярніші народні та естрадні пісні.

Сюжет опери запозичений з однойменної новели французького письменника П. Меріме. Досвідчені літератори А. Мельяк і Л. Галеві майстерно розробили лібрето, наситивши його драматизмом, поглибивши емоційні контрасти, створивши виразні образи, багато в чому відмінні від їх літературних прототипів. Бізе втілив задум лібретистів з тонким почуттям міри, при цьому поєднуючи чутливість, запал і сильний аромат іспанського фольклору - частково справжнього, почасти вигаданого.

Трагедія відбувається на тлі кориди, серед білого дня, коли від смерті ніде сховатися. Але від свободи, яка обертається трагедією, героїню відокремлює всього один помах гострої навахи.

Тривалість: 3 години 20 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КАРМЕН (опера) відбудеться 26 березня, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+