СЕВІЛЬСКИЙ ЦИРЮЛЬНИК (опера)

28 березня, 18:30, четвер
Ціна: від 100 грн
Тривалість
02:45
Бронь На касу
72
години
Італійською мовою

Опис

Дж. Россіні. Севільський цирульник (яз.итал)

Комічна опера на 3 дії

Лібрето Ч. Стербіні за однойменною комедією П. Бомарше. Переклад П. Антокольського.

Диригент

заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко

Режисер- постановник

народний артист України Володимир Лукашев

Режисер поновлення

Головний режисер Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів

Армен Калоян

Художники- постановники

Семен Іоффе, Борис Чернишов

Художникпоновлення Ірина Степнова

Хормейстери

заслужений діяч мистецтв України Олена Чумак, Світлана Кривич

***

Прем'єра «Севільського цирульника»  Дж. Россіні колись  провалилася, що іноді трапляється з шедеврами.  Подальша ж доля  твору була тріумфальною, їй судилося стати однією з кращих комічних опер в історії жанру.

Сюжет, заснований на п'єсі П. Бомарше, виходить з традиції італійської комедії масок. Це легко впізнавані й завжди актуальні образи та ситуації, інтрига, що захоплює (молоді люди прагнуть одружитися всупереч протидії старих батьків чи опікунів). Але головні герої тут – спритні й кмітливі слуги: майстри на всі руки, вони допомагають закоханим). Однак у своїй опері Дж. Россіні йде далі, і на місце «масок» приходять живі люди, герої здаються ніби вихопленими з самого життя.

«Севільський цирульник» Россіні підкорює невичерпною дотепністю, багатством мелодій, віртуозними вокальними партіями, стрімкою динамікою та безліччю комічних ситуацій.

Тривалість: 2 год.45хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СЕВІЛЬСКИЙ ЦИРЮЛЬНИК (опера) відбудеться 28 березня, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+