Бременські музики (Муз. Вистава)

28 березня, 11:30, четвер
Ціна: від 50 грн
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Опис

28 березня в 11-30

Казка братів Грімм «Бременські музики» стала напрочуд популярну после Вихід Платівки з музиками Г. Гладкова на вірші Ю. Ентіна та В. Ліванова, а однойменній мультфільм й дотепер Із задоволений дівляться як діти, так и дорослі. Саме цею материал покладаючи в основу Нашої вистави.

У «Бременськіх музики» йдет про пригоди затято друзів Собаки, Осла, Півня та Кота. Смороду перемогли підступного Геніального детектива й допомоглі смілівому Трубадурові зіграті весілля з красуня-принцеса, яка в имя кохання ослухалася свого дурнуватого батька Короля.

Цей сюжет усім добре відомій з дитинства, а від пісні про «палаців привабливі зводи» та «промінь сонця золотого», что віконуються наживо оперні співакамі, набуваються нового и вельми ефектного звучання. У нашому театрі «Бременські музики» - сценічно одна з найяскравішіх постановок для дітей, что супроводжується трюками, танцями та виразности акторська здобуткамі.

 

Длительность: 1 рік 15хв Г. Гладков «Бременські музики» (рос.мовою)

Мюзикл. Лібрето Ю. Ентіна та В. Ліванова за мотивами казки братів Грим

постановник

Музичний керівник вистави

заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко

Режисер

Олексій Дугінов

художник

Головний художник СхіdOPERA, заслужений художник України

Надія Швець

балетмейстер

заслужений артист України Леонід Марков

хормейстер

заслужений діяч мистецтв України Олена Чумак

Аранжування

Олексій Коломійцев

звукорежисер

Михайло Алборов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Бременські музики (Муз. Вистава) відбудеться 28 березня, 11:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+