LES MUSICIENS DU LOUVRE «SEXTUOR RAMEAU» в рамках фестивалю KHARKIV MUSIC FEST

Перейти до вибору квитків
Інші дати
Всі квитки продані

Опис

SEXTUOR RAMEAU
 
29 березня 2019 року в рамках Kharkiv Music Fest-2019 відбудеться безпрецедентний для України виступ музикантів одного з кращих оркестрів світу за версією "The Guardian" - "Les Musiciens du Louvre".  Виступ секстету "Музикантів Лувру" відбудеться на сцені Органного залу Харківської філармонії - першокласного концертного майданчика з прекрасною акустикою.
Всесвітньо відомі виконавці презентують вашій увазі твори французького композитора Жана-Філіпа Рамо. Це унікальна можливість познайомитися з витонченою музикою французького бароко в максимально наближеному до історичної правди вигляді. Завдяки тому, що музиканти грають виключно на автентичних інструментах, музику Рамо ви почуєте саме такою, якою її чули його сучасники.
 
Французький оркестр Les Musiciens du Louvre було створено в 1982 році талановитим музикантом і диригентом Марком Мінковським. Колектив став відомим завдяки переосмисленню творів Генделя, Персела, Рамо і Баха, а також Гайдна, Моцарта і Шуберта в історично-інформованій манері, тобто в стилі, який максимально наближений до авторського задуму, та до традицій виконавства певної музичної епохи. Концерти оркестра мали успіх як у публіки, так і у музичних критиків, а мистецтво Міньковського, його тонкий підхід до творів, що він виконував, викликав великий інтерес у всієї Європи. Оркестр став частим гостем на музичних фестивалях у Франції, а також в Лондоні, Мадриді, Відні і інших музичних столицях. В 1993 році «Музиканти Лувра» отримали премію «Греммі».
 
У концертній програмі "Sextuor Rameau" - п'ять концертів Жана-Філіпа Рамо. Це витончені музичні ескізи, що написані для клавесина, скрипки, і віоли да гамба. На концерті в Харкові ця музика прозвучить в транскрипції для струнного секстету. Ця програма з великим успіхом вже прозвучала в Берлінській державній опері і на фестивалі "Три палаци" на Мальті в листопаді 2018 року.
 Графік концертів Les Musiciens du Louvre дуже насичений, в 2018-му музиканти дали понад 70 концертів по всій Європі, а також в Мексиці і Японії. В Україні музиканти виступатимуть вперше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

LES MUSICIENS DU LOUVRE «SEXTUOR RAMEAU» в рамках фестивалю KHARKIV MUSIC FEST відбудеться 29 березня, 19:00, п’ятниця в Харківська філармонія (Римарська). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Римарська) ціна:
Питання? Відповідь!
+