У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

BPM Orchestra

4 січня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

4 січня, в п'ятницю до нас приїдуть столичні друзі зі своїм perfomance.
 
BPM ORCHESTRA- це концептуальний тандем двох самовідданих електронників - Artem Neba і Rainy Day (live electronic drums & vocal), двох друзів, чиє серце цілком віддане музиці і б'ється зі швидкістю однакового bpm.
 
У центрі їхньої творчості стоїть бажання проводити музичні експерименти і live performance, розширюючи межі звичних виступів, використовуючи всілякі інструменти, живий вокал та ефектори.
 
У їхніх виступах завжди є можливість почути і побачити трохи більше, відчути особливу енергетику live імпровізації і самовіддачі, що наповнює клуб особливою аурою і енергетикою.
 
Так само в цю ніч грають Devious One і Cauac.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

BPM Orchestra відбудеться 4 січня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.