У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Laibach

28 листопада 2013, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Олдскулы и ньюфаги, трубите в фанфары! Свершилось чудо, которое не случалось уже как пятнадцать лет - в Украину едут старые добрые Laibach, дабы вновь пробудить в нас дух индастриала! 
Концерт будет проходить в рамках европейского тура в поддержку их нового альбома! 
28 ноября. Харьков. "Жара". 
let's industrial
 
Laibach - это словенская арт-группа, которая при помощи музыки и визуального искусства несет свои идеи в массы уже более 30 лет. Стили коллектива определяются как индастриал, мартиал - индастриал и авангардная нео-классика. Laibach был образован 1 июня 1980 года в индустриальном городе Трбовле, где добывают уголь. Коллектив знаменит своим беспрецедентным проектом Neue Slowenische Kunst (NSK), государство Нового Словенского Искусства. Музыканты создали свою страну с паспортами, и это единственный случай во Всемирной истории, когда было создано государство без территории, но официально существующее. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Laibach відбудеться 28 листопада 2013, 19:00, четвер в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+