У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сплин

30 листопада 2013, 19:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Одно из грандиозных событий этой осени в Харькове, это концерт группы «Сплин». Российская рок-группа из Санкт-Петербурга с ее бессменным лидером  Александром Васильевым привезет харьковчанам свой последний альбом  «Обман зрения».

Одиннадцатый номерной альбом группы «Сплин» вышел в октябре 2012-го. Его ждали целых три года. Таких долгих перерывов между альбомами у «Сплина» не было ещё ни разу за их почти 20-летнюю карьеру. Теперь эту программу услышит и Харьков.

Пластинка получила интригующее название «Обман зрения» и совершенно новое наполнение. Музыкантам удалось сделать шаг в сторону от последних альбомов.

«Обман зрения» — это «новый» «Сплин». И в темах песен, и в аранжировках, и в общем звучании. Первым синглом нового альбома группы стал самодельный клип на новую песню «Летела жизнь».

Трек-лист альбома — это 14 песен. В новый альбом также вошли уже засвеченные группой песни, «Чудак» и «Петербургская свадьба» на слова Александра Башлачёва, а также песни «Ковш» «Страшная тайна» и «Дочь самурая».

Концерт состоится 30.11.2013 в ХНАТОБ, начало в 19-00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сплин відбудеться 30 листопада 2013, 19:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.