У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ассаи

29 вересня 2013, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Все, что нужно сделать, чтобы понять что с тобой происходит – остановиться. Усыпить обезьяну в своей голове, увидеть бесконечный подлог окружающий нас, нажать на паузу и отойти от всего происходящего вокруг. Мы идем каждый по своей тропинке и чем дальше мы прошли, тем больше мы видим. Оборачиваясь назад, рано или поздно мы поймем, что главное в этой жизни – любовь. Когда я придумывал этот альбом я представлял всех вас так, что мне казалось, что вы сейчас войдете в дверь. И если я пустил всех вас в себя, я подумал, что вам не сложно будет пустить в себя окружающих вас людей и поделиться с ними самым дорогим, что у вас есть – временем. Не уставайте ошибаться в поиске себя, знайте, что это верный путь, смысл которого – путь.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ассаи відбудеться 29 вересня 2013, 19:00, неділя в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.