У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

спектакль "Вредные привычки"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ПРЕМЬЕРА ГОДА!!!  30 октября, театр им.Т.Г.Шевченко.

Впервые в Харькове премьера спектакля «ВРЕДНЫЕ ПРИВЫЧКИ».

Дорогие ценители театрального искусства, а также все те, кто любят комедии и хороших актеров! В разгар осени, 30 октября к нам приезжает увлекательный и интереснейший спектакль "ВРЕДНЫЕ ПРИВЫЧКИ" с прекраснейшим составом! А именно - народный артист России Сергей Шакуров , заслуженный артист России Даниил Спиваковский, актер театра и кино Михаил Полицеймако, экс-солистка группы «Виа Гра» Альбина Джанабаева.

Новая пьеса от автора "Игры в правду" Филиппа Леллуша.

 

Не пропустите!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

спектакль "Вредные привычки" відбудеться 30 жовтня 2013, 19:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.