Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тихон (Ботаника)

13 червня 2013, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тихон - лидер группы "Ботаника" и автор большинства ее текстов.

"Ботаника" стала известна после включения их песни "Под Луганском родился" в художественный фильм «Бумер». Выступление Ботаники с песней "Под Луганском родился…" открывало концертную программу XXV Московского Международного Кинофестиваля и фестивальный клуб "Мезонин".

В дальнейшем их музыкальные композиции попадают в «Бумер-2», сериал «Солдаты»,11 песен взяли в сериал канала «Муз-ТВ» «Любовь – не шоу-бизнес». 

Сами музыканты называют свой стиль- «городская серенада», хотя кто-то из журналистов уже успел наградить Ботанику эпитетом "причесанный панк". В основе музыки лежит частушка, русская народная песня, знание мировой классики и выслуга лет. Когда проводили опрос на тему: кого стилистически напоминает "Ботаника", то ответы были совершенно разными. Называли "Ленинград", "Запрещенные барабанщики", "Ундервуд", "Сектор газа" и многих других.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тихон (Ботаника) відбудеться 13 червня 2013, 19:00, четвер в Клуб "Jazzter". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+