У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Харьковский Открытый театр. "Станция: "Желание"

6 червня 2013, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Что вы знаете о своих желаниях? И что вы будете делать, если все они исполнятся?

Три незнакомых друг другу женщины. Ветхая железнодорожная станция. Билетов нет, ведь нет кассы. Поезд не приходит. Странные звуки и не менее странные события вокруг.

Это сон? Иллюзия? Нет, это – Станция. Место, где воскресают из мертвых, беременеют по заказу, танцуют стриптиз в свадебном платье, выбрасывают сумку с деньгами, прыгают с парашютом, а из женщин превращаются в мужчин.

Здесь исполняются любые желания, но не каждому здесь понравится. Почему? Ищите ответ на Станции.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Харьковский Открытый театр. "Станция: "Желание" відбудеться 6 червня 2013, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.