Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

After the Burial (США)

18 червня 2013, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

After The Burial (или сокращенно ATB, как группу называют фэны) - это progressive metalhardcore команда из Twin Cities, Minnesota, которая была сформирована весной 2004 года Greg Erickson’ом и Trent Hafdahl’ом с другими участниками: Justin, Nick, и Lee. В мае 2006 года банда рассталась с барабанщиком Грегом, но осталась с ним в хороших отношениях. В августе того же года на смену ушедшему пришёл новый барабанщик - Eric Robles. В 2006 году команда радует своих поклонников выходом дебютного полноформатного альбома под названием «Forging A Future Self». В 2008 году на смену Нику в группу приходит новый вокалист - Грант. В июле того же года выходит новый альбом «Rareform». 2009-й год - релиз «Rareform Reissue» - переиздания предыдущего альбома с живым барабанщиком и новым вокалистом, Anthony Notarmaso. В 2010 году ATB выпускают новый альбом под названием In Dreams.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

After the Burial (США) відбудеться 18 червня 2013, 19:00, вівторок в Черчілль. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+