У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Апарте" Не покидай меня

10 травня 2013, 14:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

В этом году наш город отмечает большой праздник - 70 лет с момента освобождения Харькова (в 1943 году) от фашистских захватчиков!

По этому случаю наш театр пригласили выступить ко Дню победы для харьковской публики и ветеранов ВОВ в Доме актера со спектаклем "Не покидай меня".

Спектакль "Не покидай меня" будет показан 10 мая в 14:00 на большой сцене Дома актера.

Перед спектаклем в фойе Дома актера для всех гостей будет создана атмосфера праздника Победы, а желающие смогут получить свои фронтовые 100 грамм.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Апарте" Не покидай меня відбудеться 10 травня 2013, 14:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.