У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Группа 7Б и Иван Демьян

12 квітня 2013, 21:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Легендарные ИВАН ДЕМЬЯН и группа 7Б с большим живым концертом в Харькове! Визитной карточкой группы навсегда стал мегахит с дебютного альбома - песня «Молодые ветра». И сейчас, когда Иван Демьян поет "Нашла коса на камень, Идёт война на память лет!..." или "Но я не ветер, и я не солнце, я - любовь!.." мурашки бегут по коже! 7Б - "Молодые ветра", "Я - Любовь", "Осень", "Появись" и многие другие суперхиты в апреле вживую в арт-клубе "Корова"!..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Группа 7Б и Иван Демьян відбудеться 12 квітня 2013, 21:00, п’ятниця в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+