У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

АукцЫон

31 жовтня 2013, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

                    Юбилейный концерт группы АукцЫон - 30 лет группе!

31 октября в городе Харькове состоится грандиозный юбилейный концерт легендарной питерской группы "АукцЫон". Состоится сие знаменательное событие в Концертном зале "Украина" в 19.00. В этот вечер будут исполнены все самые главные хиты со всех альбомов группы за всю её тридцатилетнюю историю, ведь именно в этом году группе "АукцЫон" исполняется тридцать лет. 14 мая 1983 года коллектив был принят в Ленинградский рок-клуб, эта дата и считается днем рождения команды. По словам музыкантов, никаких особенных торжеств по этому поводу не намечается, группа будет жить как обычно – гастроли, студии, новые проекты.

И одним из городов-счастливчиков, которым доверено принять юбилейный концерт легендарного и незаурядного коллектива является именно Харьков! А раз так, то добро пожаловать в ККЗ "Украина". Билеты продаются уже сейчас.

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

АукцЫон відбудеться 31 жовтня 2013, 20:00, четвер в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+