У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МАСО"Слобожанский". Впервые в Харькове-Мендельсон, Брамс.

Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

Впервые в Харькове на сцене Большого зала Харьковского университета искусств Молодежный академический симфонический оркестр "Слобожанский" представит сочинение Феликса Мендельсона - Концерт для двух роялей с симфоническим оркестром Ля-бемоль мажор. Это произведение было написано композитором в период с 1824-1829 г. Впервые концерт был исполнен самим композитором вместе со своей сестрой Фанни. После смерти композитора концерт не исполнялся и был на время забыт, однако в 1950 году в архивах Берлинской Городской Библиотеки были найдены рукописи этого произведения и оно обрело новую жизнь на сцене.
На концерте 12 апреля партии фортепиано исполнят лауреаты международных конкурсов, воспитанницы Харьковского национального университета искусств им. Котляревского Виктория Сушанова и Валерия Бублик. На ряду с концертом Мендельсона, зрители пришедшие в Большой зал ХНУИ смогут услышать знаменитый концерт для скрипки с оркестром Иоганнеса Брамса в исполнении выпускници Харьковского университета искусств, лауреата международных конкурсов Ольги Малко (класс, заслуженного артиста Украины Григория Купермана). А так же в программе концерта прозвучит концерт для скрипки с оркестром Ф. Мендельсона в исполнении гостьи из Москвы Евгении Соколовой.
Дирижер концерта - Тарас Куценко
Ведущая - доктор искусствоведения Елена Рощенко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МАСО"Слобожанский". Впервые в Харькове-Мендельсон, Брамс. відбудеться 12 квітня 2013, 19:00, п’ятниця в Великий концертний зал Хнум ім. І.П. Котляревського. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+