У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Академия смеха

13 квітня 2013, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Театр в театре" представляет спектакль "Академия смеха" - Остроумную, ироничную с неожиданным сюжетным ходом комедию о взаимоотношениях драматурга и цензора. Полное отсутствие юмора у гос. чиновника и блестящее остроумие комедиографа пробуждает в каждом из героев странный, сильный и мучительный интерес к инакомыслящему собеседнику. В течении семидневного диалога герои проходят путь от полного неприятия друг друга к необычному взаимопониманию. Спектакль в котором есть место для всех жанров - комедия ,драма, фарс, а его героям присущи все человеческие слабости и несомненно, как и всем нам, все человеческие достоинства.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Академия смеха відбудеться 13 квітня 2013, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.