Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мельница

27 квітня 2013, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Новая музыка древнего мира» группа Мельница посетит Харьков с акустической программой. В ней прозвучат старые вещи в совершенно новом виде и будут представлены композиции, которые написаны специально для акустики и ранее не исполнялись.
Группа Мельница сейчас считается главной фолк – командой России, они принимали участие во множестве отечественных и международных фестивалей, были номинированы и являются лауреатами множества премий. Группа Мельница известна далеко за пределами России и Украины. Также коллектив является создателем ставшего уже очень популярным open – air “Folk Day”. У группы самобытный звук, который создают уникальные инструменты в число которых входит жалейка, вистла, ирландская флейта и мелодика. А благодаря лидеру и вокалистке группы, Хелависе музыка наполняется волшебным голосом, который отправляет слушателей в сказочные путешествия по древним мирам и странам.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мельница відбудеться 27 квітня 2013, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+