У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

DEFILER

11 травня 2013, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

Эти простые парни из Сан-Франциско выстрелили со своим хитом Cryomancer, заглавная фраза из которого быстро стала культовой в интернете. За 2 года их дебютное видео посмотрели более 2 млн человек.
В ходе большого тура по России DEFILER докажут всем, что ни в чем не уступают признанным корифеем жанра, таким как Emmure или Chelsea Grin, которых можно считать духовными отцами этого американского квинтета. С Frankie Palmeri из Emmure у ребят, кстати, есть совместный трек. 
Харизматичный и любимый многими на пост-советском пространстве фронтмен Jacob Pelzl со своей командой решительно настроены покорить нашу местную публику плотным саундом и глубоким гроулом. 
Это будет настоящий угар в лучших традициях жанра. Стэйдждавинг, мош, серкл питы и стены смерти. Тут можно все. Если вы готовы к тому, чтоб на ваши уши обрушилось звуковое цунами, то бегите за билетами. Май будет по-настоящему жарким. 
Берегите себя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DEFILER відбудеться 11 травня 2013, 19:00, субота в Черчілль. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.