Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ирина Круг

3 квітня 2013, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

На сцене ККЗ «Украина» выступит вдова известного автора и исполнителя Михаила Круга. Ирина успела выпустить восемь музыкальных альбомов, на многих из которых она исполняет песни дуэтом с друзьями Михаила Круга - Владимиром Бочаровым и Леонидом Телешевым, Виктором Королёвым и Алексеем Брянцевым. Ирина Круг также успела побывать лауреатом премии «Шансон года».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ирина Круг відбудеться 3 квітня 2013, 19:00, середа в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+