У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новогодние приключения Панды и его друзей на планете мыльных пузырей

7 січня 2013, 12:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 


7 января 2012 года в киноконцертном зале “Украина” состоится Детское шоу-экшн с элементами лазерной мультипликации, музыкальными и техническими трюками – “Новогодние приключения Панды и его друзей на планете мыльных пузырей”.
Детское шоу-экшн с элементами лазерной мультипликации, музыкальными и техническими трюками.
Уникальное шоу гигантских мыльных пузырей. Вместе с героями представления Вы попадете в водоворот приключений, побываете на планете “Мыльных пузырей”, где увидите волшебное действо с гигантскими мыльными пузырями и обретете новых друзей.
Всех детей по завершению представления ждут подарки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новогодние приключения Панды и его друзей на планете мыльных пузырей відбудеться 7 січня 2013, 12:00, понеділок в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.