У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оля Полякова. НА БИС!

3 березня 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ БИЛЕТЫ ЗДЕСЬhttps://kharkov.internet-bilet.ua/event-scheme?eventId=21194

 

Концерт Оли Поляковой в Харькове

ГРАНДИОЗНОЕ ШОУ В ХАРЬКОВЕ! 
ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПРАЗДНИЧНЫЙ КОНЦЕРТ!
Шоу, которое уже вошло в Книгу рекордов Украины, покорило тысячи поклонников и более 8 миллионов телезрителей снова прогремит в Харькове!
 
Оля Полякова, женщина-праздник и обладательница самых длинных ног украинского шоу-бизнеса, в очередной раз готовиться передать зрителям атмосферу настоящего карнавала в Рио-де-Жанейро и Диснеевской сказки. Как и прежде, при подготовке к концерту, будет использоваться лучшее оборудование и новейшие экранные технологии. Сама же певица обещает удивить оригинальными творческими постановками и уникальными нарядами ручной работы. А также представит несколько новых песен, первая из которых появилась в эфире радиостанций уже в сентябре.
Не пропустите самое яркое событие этой весны!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Оля Полякова. НА БИС! відбудеться 3 березня 2018, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+