Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Морозко

7 січня 2013, 15:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

 

Как найти действительно настоящую новогоднюю историю, которая будет интересна и поучительна как детям, так и взрослым?

Это – БЫЛЬ или СКАЗКА… ведь именно в ней находят свое отражение подзабытые сейчас ценности: добро и справедливость, любовь и дружба…

Мы с большим волнением и особой гордостью представляем - детский новогодний спектакль по мотивам русских народных сказок - «МОРОЗКО».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Морозко відбудеться 7 січня 2013, 15:00, понеділок в ТЦ "ДАФІ". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+