У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр ЛУКОМОРЬЕ "Старости не будет"

16 вересня 2017, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"СТАРОСТИ НЕ БУДЕТ"

ПРЕМЬЕРА!
Какая будет Ваша старость? Вы ее уже представляете? Как садитесь в мягкое кресло, гладите кота и рассказываете о былом: о потерянных надеждах и несбывшихся мечтах... Или сидите за праздничным столом, и вся семья слушает истории о Вашей счастливой жизни... А если ее не будет? Если старости не будет? Что Вы сейчас будете делать? Будете ли также долго спать и много есть? А может, заглянете в жизнь другого человека? Человека, у которого никогда не будет старости, но человека, который за 34 года прожил жизнь, наполненную так, как нынче не наполняют ее молодые люди. Как это прожить 34-летнюю жизнь талантливой поэтессы, честной журналистки, любящей женщины, которая никогда уже не станет матерью? Как научиться "Жить", если "Старости не будет"? 

Приглашаем познакомиться с необычайно сильной личностью, с эпохой под названием Елена Михайловна Ширман в театре, где в теплой и уютной атмосфере по-семейному разговаривают о важных вещах в жизни. 
Когда: 16 сентября

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ЛУКОМОРЬЕ "Старости не будет" відбудеться 16 вересня 2017, 18:00, субота в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+