У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Кiмната Т" #НАСТРОЕНИЕЖИТЬ

3 вересня 2017, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль НАСТРОЕНИЕЖИТЬ

НЕ сцена, а уютный дворик;

НЕ актеры, а обычные люди;

НЕ зрители, а собеседники;

НЕ пьеса, а жизнь;

Неспектакль «Настроение ЖИТЬ, или как я постарел в 26 лет »- это то, чего вы не увидите больше нигде! Здесь мы, такие как есть: такие же, как и вы. Здесь вы можете себе позволить быть собой, быть с нами на одной волне, заряжаться позитивом и наполняться летом по самые уши.

НЕправильный театр снимает маски, раскрывает свои секреты и учится быть собой. Будьте с нами!

Спектакль "НАСТРОЕНИЕЖИТЬ" в Харькове состоится 27 августа 2017 года в 19:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Кiмната Т" #НАСТРОЕНИЕЖИТЬ відбудеться 3 вересня 2017, 17:00, неділя в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.