Кукольный спектакль "В дюйме от чуда"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль “В дюйме от чуда”, Актёры театра “Екклесиаст”

проходит в рамках Международного Театрального Фестиваля tX-fest.

30 Сентября, в 17:00 в Малом зале ДС НЮУ им. Ярослава Мудрого.

Увлекательный, уникальный, будоражащий спектакль “В дюйме от чуда” по мотивам сказки “Дюймовочка” Г. Х. Андерсена, в современной обработке, не оставит равнодушными ни детей, ни их родителей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кукольный спектакль "В дюйме от чуда" відбудеться 30 вересня 2017, 17:00, субота в МДТ ПАЛАЦУ СТУДЕНТІВ НЮУ ІМ. ЯРОСЛАВА МУДРОГО. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+