У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Последний шанс"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль "ПОСЛЕДНИЙ ШАНС" проходит в рамках Международного Театрального Фестиваля tX-fest.

29 Сентября, в 17:00 в Большом зале ДС НЮУ им. Ярослава Мудрого.

В 2014 году команда миссии "Прорыв"13-лет представлявшая спектакль "Врата Рая и Пламя Ада" презентовала новый спектакль "Последний шанс" в Украине. «Последний шанс» - это убедительная презентация реальности Иисуса Христа, Его смерти и воскресения, реальности ада и рая, выбора человека, определяющего, где он проведет вечность.

"Последний шанс" - это очень динамичное и насыщенное шоу с использованием новых технологий и эффектов.  Красивые декорации, яркий свет, звук, костюмы делают спектакль впечатляющим и очень захватывающим.

Нет ничего хуже, чем упустить шанс, который мог бы изменить ТВОЮ жизнь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Последний шанс" відбудеться 29 вересня 2017, 17:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.