У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт "Звезды эстрады о христианских ценностях"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Концертная программа Звёзды эстрады - о христианских ценностях” пройдёт в рамках Международного Театрального Фестиваля tX-fest.

30 Сентября, в 19:00 в Большом зале ДС НЮУ им. Ярослава Мудрого.

Концерт обещает быть невероятно душевным, интересным и разноплановым, с качественным «живым» звуком, что на сегодняшний день встретишь  не часто. Приглашены известные, талантливые исполнители и коллективы, среди которых - финалисты и победители Украинских талант-шоу.

На сегодня список участников программы корректируется.

Следите за нашей афишей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Звезды эстрады о христианских ценностях" відбудеться 30 вересня 2017, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+