У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

BPM Orchestra

14 липня 2017, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

14 июля в пятницу у нас случится некое волшебство от дуэта BPM Orchestra. Незабываемый perfomance  с electric drums & vocal


B.P.M. ORCHESTRA - это концептуальный тандем двух самоотверженных электронщиков - Artem Neba и Rainy Day (live electronic drums & vocal), двух друзей, чье сердце всецело отдано музыке и бьется со скоростью одинакового bpm. 
В центре их творчества стоит желание проводить музыкальные эксперименты и live performance, расширяя границы привычных выступлений, используя всевозможные инструменты, живой вокал и эффекторы. 
 

В их выступлениях всегда есть возможность услышать и увидеть чуть больше, прочувствовать особую энергетику live импровизации и самоотдачи, наполняющую клуб особенной аурой и энергетикой.
 
Так же играют наши резиденты Roman Iulskiy и Vadim Ersten

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

BPM Orchestra відбудеться 14 липня 2017, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.