У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Международное научно-популярное шоу "Кино после апокалипсиса"

17 червня 2017, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ведущий - Сергей Гавриленко, кандидат искусствоведения, археолог кино, профессор Эдинбургского университета (Шотландия).
 
В течение двух часов на глазах и с участием зрителей мы создадим кинокамеру и пленку для нее из подручных материалов, которые могут остаться после предполагаемой локальной или всемирной катастрофы, в условиях когда нет электричества и цифровые технологии не работают. Казалось бы, что в таких условиях зафиксировать то, что будет происходить невозможно, но это не так! Используя знания об изобретениях 15 - 19-го столетий, каждый желающий может создать в кратчайший срок кинокамеру и носитель для нее и снять все, что будет видеть вокруг.
 
Новое шоу - мастер класс рассчитано на кино-фотолюбителей а также на специалистов работающих в области фотографии, кино и телевидения, студентов кинофакультетов, историков кино.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Международное научно-популярное шоу "Кино после апокалипсиса" відбудеться 17 червня 2017, 19:00, субота в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+