У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Когда закрываются двери"

10 червня 2017, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Этот абсурдно - экзистенциальный спектакль состоит из двух пьес. Первая - " Игра" С. Беккет, вторая - "За закрытыми дверями" Ж. - П. Сартр. Спектакль затрагивает тему осознанного выбора человека, который страдает за свои суждения, но не хочет ничего изменить, тем самым заключая себя в свой собственный ад.

Постановка принимала участие в двух международных театральных фестивалях: Театрально - дизайнерский фестиваль "ЖИВИ", Международный театральный фестиваль малых форм "ТЕАТРОНИК"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Когда закрываются двери" відбудеться 10 червня 2017, 19:00, субота в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.