У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Том на фермі"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Сьогодення українського театрального простору представляє нам різноманітні  історії кохання, страждань та втрат людини. Вічні історії про любов та війну.

Проте ця історія кохання інша…

Історія людини, яка була вимушена приховувати свої сексуальні вподобання від своєї сім’ї та друзів.
Історія людини, яка була змушена обманювати найближчих та найцінніших людей в своєму житті.

Неприйняття та обурення від такого “незвичного” кохання існує і в наш час,
Цю тему уникають в політичному та соціальному просторі України, про це замовчує медіа та ігнорує українське суспільство…
Про це зручно не говорити, а в Україні про це говорять пошепки…
Складну і болючу історію про незвичну любов звичайних людей розкаже “ДИКИЙ ТЕАТР”  у постановці українського режисера Павла Ар’є, за п’єсою знаменитого канадського драматурга та сценариста Мішеля Марка Бушара “Том на фермі”.

Увага! Вистави Дикого театру можуть провокувати і обурювати, мають вікові обмеження і не рекомендовані до перегляду людям з хиткою психікою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Том на фермі" відбудеться 2 жовтня 2017, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+