У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

БЕЛОСНЕЖКА И СЕМЬ ГНОМОВ

15 липня 2017, 11:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет “БЕЛОСНЕЖКА И СЕМЬ ГНОМОВ”

Балет на музыку польского композитора Богдана Павловского «Белоснежка и семь гномов» поставлен по сюжету знаменитой сказки и популярного мультика Уолта Диснея. В нем-то он похож на «Спящую красавицу», но гораздо веселей здесь танцуют не только Белоснежка, гномы, но и звери, птицы – все, кто помогает Принцу разбить чары злой королевы и соединить с прекрасной  Белоснежкой свои сердца.

Исполнители –А.Радиевская, В.Ткаченко 

Дирижер – А.ГОЛОБОРОДЬКО

 Продолжительность 1 час 20 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

БЕЛОСНЕЖКА И СЕМЬ ГНОМОВ відбудеться 15 липня 2017, 11:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.