У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Алексей Мочанов

18 травня 2017, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

18 мая (ЧЕТВЕРГ) - грандиозный концерт-премьера Алексея Мочанова в ПРОБКЕ на Сумской. Алексей Мочанов известный широкой публике не только как автогонщик, но и как музыкант, журналист и активный общественный деятель. Его песни хорошо известны слушателям украинских радиостанций, они остаются в памяти не только благодаря неповторимому низкому тембру исполнителя, но и умным текстам.

В репертуаре Алексея Мочанова - положительный и динамичный кантри-рок. Каждый его концерт проходит в формате творческого вечера. Вместе со своей командой музыкант пытается достучаться до каждого слушателя, рассказывая свои самые сокровенные истории.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Алексей Мочанов відбудеться 18 травня 2017, 20:00, четвер в ПРОБКА Beer Hall · Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+