У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Céline & KOLOAH (FRANCOPHONUIT)

18 березня 2017, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Событие состоится в рамках Дней Франкофонии* в Украине при поддержке Посольств франкоязычных стран (Бельгии, Канады, Ливана, Марокко, Франции и Швейцарии) Министерства иностранных дел Украины, Французского института в Украине и Альянс франсез г. Харькова. 

Line-up: 
DJ Céline (FR) https://soundcloud.com/ce
line 
DJ KOLOAH (UA) https://soundcloud.com/ko
loah* Дни Франкофонии в Украине – ежегодный фестиваль, который объединяет поклонников франкоязычной культуры и искусства во всем мире. Фестиваль направлен на популяризацию франкоязычной культуры и французского языка как языка общения, демократических ценностей, прав человека и поддержки культурного разнообразия. 
Французский Институт в Украине - французская культурная организация, которая работает при Посольстве Франции в Украине.

 

 

 

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Céline & KOLOAH (FRANCOPHONUIT) відбудеться 18 березня 2017, 20:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.