У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Владимир"

20 квітня 2017, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Владимир или прерванный полет»

Всем хорошо знакомо творчество Владимира Семеновича Высоцкого. Великий гражданин своего времени. Поэт. Композитор. Певец.

Известна его биография и  история любви поэта и французской актрисы Марины Влади. Все это так. Но израильский театр «ПОРТРЕТ» приглашает зрителей посмотреть не знакомые уже факты, а на то как, известная израильская актриса и певица Бронислава Казанцева создает на сцене образ женщины, которая полюбила Артиста и двенадцать лет мужественно боролась за свою любовь и за его жизнь! Высоцкий писал:….я жив двенадцать лет тобой и господом - храним!

Об этих годах наполненных любовью, ссорами, примирениями, встречами и расставаниями -этот спектакль! И конечно песни! Замечательные песни Владимира Высоцкого! Он поет их с экрана. А на сцене с гитарой поет актриса. Поет не подражая, а по своему, вплетая песни в драматургию сценического действия. Строки Высоцкого: . песни, что для вас сложил, переживут века!

Мы живем уже в 21-м веке! Но и сегодня звучат не умолкая,оставаясь актуальными,

сочинения поэта и композитора Владимира Высоцкого1 Приходите!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Владимир" відбудеться 20 квітня 2017, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+