У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моноспектакль "Делал и буду делать добро"

21 березня 2017, 19:30, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Всем доброго времени суток. Вновь приглашаю всех, кто это читает, прийти на моноспектакль "Делал и буду делать добро".
Очень рад егоиграть и, чтоб он не превращался в жвачку, осознанно делаю это раз в пол года. К тому же для меня это особый вид терапии и, когда бывает совсем тяжко, я медленно погружаюсь в эти истории - и становится легче, и вновь наполняет позитивная энергия. Надеюсь, подобное происходит и со зрителями.
Сам спектакль был написан два года назад и является совокупностью разных ностальгических, выдуманных и реальных историй на тему добра в человеке: как оно появляется, почему некоторые люди добрые, а некоторые злые, - и наполнен юмористическими поворотами.
Однако, главная цель спектакль - это возродить внутреннего ребенка, что я и попробую сделать 21 марта в 19:30 в помещении театра " Кімната Т" ( м. Завод имени Малышева, ул. Плехановская, 124). Буду рад встрече."
Автор, режиссер и исполнитель главной роли в спектакле - Александр Сердюк ( Инародный театр абсурда "Воробушек").

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моноспектакль "Делал и буду делать добро" відбудеться 21 березня 2017, 19:30, вівторок в Харківський театр "Кімната Т". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.