Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Девушки неба в самолет!

18 грудня 2012, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Спектакль "Девушки неба в самолет!" (основная сцена)

По пьесе Марка Камолетти "Боинг-Боинг". Лёгкая, остроумная комедия рассказывает о романе парижанина Бернара с тремя очаровательными стюардессами, летающими на международных авиалиниях. Роли Бернара и Робера - неизменных героев пьес М. Камолетти исполняют Петр Никитин, Витали Бондарев Засл. артист Украины. Женские роли    исполняют самые красивые актрисы города Харькова.

Режиссер - постановщик - Петр Никитин.  Продожительность спектакля 2 часа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Девушки неба в самолет! відбудеться 18 грудня 2012, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+