Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лолита

12 лютого 2013, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Эпатажная Лолита представит новое шоу 12 февраля в Харькове. Живой звук.

 

Талантливая, яркая певица и очень сильная женщина — Лолита способна за несколько минут зажечь сердце самого большого скептика и зарядить своей энергией весь зал.

Каждая песня Лолиты как мини-спектакль, от которого невозможно оторваться. Певице неизменно удается создать шоу с дорогостоящими декорациями, качественным звуком и неожиданным театральным действом.

Истинная королева эпатажа не боится быть смешной, делать и говорить все, что захочет — и это особенно ценно. Ее голос, ее песни проникают глубоко и созвучны с душой каждого, кто находится в зале. Создается впечатление, будто Лолита говорит и поет только для Вас.

И это действительно так! Потому что зритель для настоящего артиста — это друг, которому хочется сказать только самое лучшее.

12 февраля истинная королева сердец и эпатажа Лолита выступит на сцене Харьковского театра оперы и балета. Единственный концерт в Вашем городе!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лолита відбудеться 12 лютого 2013, 19:00, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+