У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Прекрасные цветы "SEX2005" (20:00)

12 лютого 2017, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«SEX 2005» — это пятый спектакль театра «Прекрасные цветы». Спектакль-исследование о взаимодействии мужского и женского. Здесь вы становитесь свидетелями формирования пары от трепетной встречи до безысходного конца. Одна история, два взгляда, разная любовь. Мы задаём вопрос: возможно ли в современном мире не только оставаться вместе, но и позволить себе быть счастливыми?
 
В этом спектакле «Театр Прекрасные цветы» экспериментирует с музыкой и пространством, выходя за рамки привычной театральной сцены. Все действие происходит в камерной галерее под аккомпанемент гитары.
 
в ролях: Артём Вусик, Оксана Черкашина
музыка: Стас Кононов
продолжительность: 1 час
где: ул. Данилевского 26 (2й этаж)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Прекрасные цветы "SEX2005" (20:00) відбудеться 12 лютого 2017, 20:00, неділя в Галерея "Come In". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.