Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Kharkov Fashion Days (13.11-14.11)

13 листопада 2012, 18:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

На этой странице вы можете приобрести билеты сразу на два дня Kharkov Fashion Days.

В первых рядах шоу, по словам организаторов, можно будет увидеть известных в регионе дизайнеров и стилистов, актеров и музыкантов, владельцев и управляющих одежных магазинов и салонов красоты, арт-директоров модных клубов, журналистов — иными словами, всех тех, кто и формирует общественное мнение в сфере фешн. Всего на показах ожидается около полутысячи гостей в каждый из двух дней шоу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Kharkov Fashion Days (13.11-14.11) відбудеться 13 листопада 2012, 18:00, вівторок в Харків Палас. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.