Інформація щодо обмеження масових заходів!

Ангелы так близко.

13 листопада 2012, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

Это почти правдивые истории любви - смешные и в то же время проникновенные.

 

Это десять проявлений любви, которые случаются каждый день, в каждом дворе, в жизни каждого из нас. Это яркие фрагменты жизни, которые рассказывают о встречах и расставаниях, потерях и приобретениях.Здесь не поднимаются острые проблемы, нет непреодолимых столкновений.Это изображение жизни, знакомой и понятной всем, которой возможно,управляют ангелы...

Режиссер - Ирина Цыпина
Художник - Дарья Кушниренко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ангелы так близко. відбудеться 13 листопада 2012, 19:00, вівторок в Клуб «Пинтагон». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+