Інформація щодо обмеження масових заходів!

Как это делается в Одессе

3 листопада 2012, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

 

" Смешной до слез и трогательный до смешного спектакль по мотивам "Одесских рассказов" И. Бабеля.

 

В течение часа девять актеров разыгрывают смешные и трогательные сценки из жизни одесситов начала ХХ в. В портовом городе жизнь бьет ключом: стреляют из пистолетов, ходят на свидания, страдают, любят, танцуют и поют. Здесь и трогательная любовь Баси и Соломончика с посиделками на скамеечке и булочками на брудершафт. И противостояние Баси имадам Каплун - властной мамаши, безмерно опекающей своего сынат Соломончика. Здесь и обаятельный бандит Беня Крик, и Любка Шнейвис -контрабандистка с горжеткой на шее,сигаретой в зубах и с собственным ребенком под мышкой.

Спектакль "Как это делается в Одессе" - это прекрасная возможность окунуться в мир персонажей рассказов Бабеля.

Спектакль для взрослых! Дети до 15 лет не допускаются.

Спектакль - участник театрального фестиваля имени Павла Луспекаева "Госпожа удача" 2012 г. (г. Луганск)

Режиссер - Ирина Цыпина

Художник - Ольга Зайцева

Хореограф - Мария Чубенко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Как это делается в Одессе відбудеться 3 листопада 2012, 19:00, субота в Клуб «Пинтагон». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+