Украинский народный Хор им. Г.Г. Веревки

2 грудня 2012, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Лучшей визитной карточкой, более 60 лет несет в широкий мир песню-исповедь, песню-думу, песню-душу, - является Национальный академический народный хор имени Г. Веревки.
Ныне диапазон хора от этноса и фольклора до классических обработок а капелла и песен современных композиторов: от вокально-хореографических сцен, композиций и народных действ - до фольк - оперы Е. Станковича "Цвет папоротника", в которой народные мотивы удачно синтезируются с современными приемами композиторского письма и аранжировки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Украинский народный Хор им. Г.Г. Веревки відбудеться 2 грудня 2012, 19:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+