У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театру "НОВАЯ СЦЕНА" - 25. Юбилейный вечер.

12 грудня 2016, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Центр современного искусства  «Новая сцена» к 25-летию своего театрального сезона готовит в подарок себе и зрителям Юбилейный вечер – театру «НОВАЯ СЦЕНА» - 25,  который состоится 12 декабря в 19.00 на сцене Дома Актера.
Театр должен возвращать жизнь. Иногда, жизнь уходит из людей. И тогда её возвращает театр. Он напоминает людям, что нужно петь, танцевать, любить, что бы ни случилось.
Театр «НОВАЯ СЦЕНА» собрал в одной концертной программе наиболее талантливые и яркие музыкальные и театральные номера из репертуара театра за последние четверть века. В спектакле – концерте примут участие актеры театра «НОВАЯ СЦЕНА», актеры Харьковских театров, студенты театральных вузов и гости из ближнего и дальнего зарубежья.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театру "НОВАЯ СЦЕНА" - 25. Юбилейный вечер. відбудеться 12 грудня 2016, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.